Zajištujeme pomoc v Libereckém kraji

Stejně jako tomu bylo na jaře, poskytujeme i nyní pomoc lidem potřebným. Cílovou skupinou jsou ohrožené osoby, tedy osamělí senioři nad 65 let věku, osoby ZTP a lidé v karanténě nebo Covid pozitivní, kteří nemají jinou možnost k zajištění nákupů, léků, drogerie nebo jiných zdravotních potřeb. 

OS ČČK Liberec ve spolupráci s KS KONTAKT Liberec zajišťuje celé regiony Liberecka, Novoborska a Frýdlantska. 

 • Telefonní kontakty – objednávka nákupů:
  Volat můžete každý pracovní den v čase 8 – 15 hodin

  Město Liberec 770 141 414
  Obce Liberecka 770 141 444
  Frýdlantsko 770 141 444
  Novoborsko 608 303 666

Pokud si potřebujete s někým jen popovídat a to nejen o současné situaci, využijte naší psychosociální linky na čísle: 725 853 014, na které se vám budeme rádi věnovat. 

 

 

 • Nebo se můžete přihlásit na kurz DOBROVOLNÝ PEČOVATEL V ZÁLOZE, díky kterému získáte základní dovednosti a znalosti jak pečovat o druhé, protože i zvládnutí základních jednoduchých technik péče pomůže ulevit nemocným a odlehčit profesionálům, kteří tak mohou pečovat o více nemocných: www.zvladnemeto.cervenykriz.eu. Absolventům tohoto kurzu následně nabídneme konkrétní uplatnění v některém ze sociálních nebo zdravotnických zařízení, kterému schází personál a potřebuje naléhavě pomoci.

 

 • Pokud nás chcete podpořit jiným způsobem, prosím, využijte např. darovacího formuláře v pravém sloupci nebo klikněte na tento odkaz, kde se dozvíte více informací. 

 

 • Chcete nám sdělit cokoliv jiného? Volejte na 725 077 016 nebo pište na liberec@cervenykriz.eu 

 

Děkujeme všem, kteří nám všemi dostupnými způsoby pomáháte pomáhat.
Sami bychom to nezvládli. Děkujeme!