Spustili jsme nový web OS ČČK Liberec

Dnes 19.02.2017 jsme spustili nový web našeho Oblastního spolku ČČK Liberec. Doposud fungoval zvlášť web pro činnost Oblastního spolku (www.cck-liberec) a zvlášť web pro činnost Záchranného týmu (www.zachrannytymliberec.cz). Nově tak přistupujeme k úpravě, kdy Vás o veškerém dění chceme informovat již pouze prostřednictvím jednoho sdruženého webu, kde naleznete všechny potřebné informace, články a zajímavosti.

 

Kromě toho přicházíme s novou možností registrovat se online do našich kurzů první pomoci a stejně tak zájemci o bezpříspěvkové dárcovství krve mohou svůj zájem projevit vyplněním formuláře zde na webu bez nutnosti vypisovat papírovou přihlášku. Časem jistě přibudou i další novinky a vylepšení, která nám všem zjednoduší práci.

 

Věříme, že pro vás bude tento nový web přehlednějším a uchopitelnějším než ten původní a že zde naleznete vždy aktuální informace, které vás v souvislosti s činností OS ČČK Liberec budou zajímat.

Jakékoliv případné připomínky, komentáře nebo náměty nám neváhejte napsat.
Děkujeme.

 

PRO PAMĚTNÍKY:
Původní starý web jsme nezničili, ale archivovali a v jeho zapouzdřené podobě ho můžete nalézt na adrese www.old.cck-liberec.cz