ČČK na Dni otevřených dveří LUKOV

V pořadí historicky první den otevřených dveří společnosti LUKOV Plast Český Dub se uskutečnil v sobotu 19.09.2015 a ČČK Liberec u této příležitosti rozhodně nechyběl. Vstupní branou od brzkého rána proudili desítky lidí, které zajímal nejen bohatý doprovodný program, ale také komentovaná okružní prohlídka celého závodu.

DSC_0080   DSC_0038

ČČK jako obvykle zajišťoval nejen zdravotnických dohled nad celou akcí, ale měl připravený program pro děti i dospělé. Ti si mohli vyzkoušet nejen resuscitaci s odborným výkladem, složení tématických puzzlí, ale také např. speciální „alko brýle“, které simulují cca 2,5 promile alkoholu v krvi. Vězte, že projít s nimi za střízliva nenáročným slalomem bez zakopnutí bylo takřka nemožné.

DSC_0272   DSC_0098

Samozřejmě v celém areálu pak na účastníky čekala řada dalších atrakcí. Od soutěže místních hasičů, přes různé skákací hrady a prolézačky až po malování na obličej. Zkrátka nabitý program po celý den. Navíc počasí nám opravdu přálo a tak vše ve spojení s dobrým jídlem skvělou organizací a byl z toho opravdu příjemně strávený den, který pro lidi společnost LUKOV připravila.

My z ČČK děkujeme za pozvání a budeme se těšit zase někdy příště.