Liberecký Jarmark

9. června se konal Liberecký jarmark. Počasí přálo, celý den bylo co poslouchat a na co se dívat. Jarmark jak má být. Trhovců spousta a zábavy ještě víc. Pan purkrabí s panem rychtářem zajistili hladký průběh, proto si pozvali složky IZS – Červený kříž, Městskou policii a Hasiče. Zdravotnická asistence trvala od 9 hodin do 22,00. Během 13 hodin dozoru jsme ošetřili dva diabetiky a jedno poranění z kouzelného kola. Stav hypoglykémie byl nejzávažnější, nikoliv život ohrožující, protože těsně před pádem nemocný pojedl klobásku s chlebíkem a tak se zotavoval rychleji. Domů už se dostal po svých, jen na cestu mu byly připomenuty zásady stravování po aplikaci inzulínu. Druhý diabetik měl s sebou kamaráda s glukometrem a naměřený stav mírné hyperglykémie rozptýlil obavy ze závažného stavu. Nemocnému jsme připomněli rizika hyperglykémie a pozdní následky, které při špatně korigované cukrovce nemocnému ztrpčují život.

Závěr jarmarku patřil tanečnicím s ohněm a ohnivým efektům. Působivá show se obešla bez zranění. Tak jsme se rozloučili. Pan purkrabí alias Albrecht z Valdštejna ocenil naši práci jedním valdštejnským stříbrným – milá památka na liberecký jarmark 2012.

 

[button link=“http://new.cck-liberec.cz/09-06-liberecky-jarmark/“ color=“#AAAAAA“ size=“1″ style=“1″ dark=“0″ radius=“auto“ target=“blank“]KOMPLETNÍ FOTOGALERIE ZDE[/button]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naučme se počítat *