Další medaile ve sbírce

Na pondělí 6.10.2014 byli pan ředitel a referentka OS ČČK Liberec pozváni Krajským ředitelstvím Policie  Ústeckého kraje na slavnostní zasedání u příležitosti 40 let Poříční policie.

Spolupráce s „Poříčáky“ začala vcelku nevinně, když ředitel ČČK Karel Studený objevil krásné místo pro cvičení našeho Záchranného týmu. Báječný ostrůvek nacházející se na Žernoseckém jezeře, které spadá do povodí Labe a tak slovo dalo slovo a ze slov se zrodila spolupráce. Trvá od roku 2006 a nezůstalo jenom u součinnostních cvičení, ale zajišťujeme i zdravotnické asistence při přípravě a cvičeních Poříční Policie, při jejich společenských i sportovních aktivitách. Loňský rok navíc prověřil součinnost obou složek při rozsáhlých povodních na Litoměřicku.
Hlavními strůjci spolupráce jsou Karel Studený a Anička Stahoňová, proto jim ředitel Krajského ředitelství Policie Ústeckého kraje udělil Pamětní medaili Poříčního oddělení Brná. Karlovi a Aničce velká gratulace a Krajskému ředitelství Ústeckého kraje i my děkujeme za perfektní a věrnou spolupráci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naučme se počítat *